Haberler

 
Tekirdağ İlinde Yamaç Paraşüt Spor Ve Turizminin Geliştirilmesi Ve Bir Marka Değeri Olarak Kazandırılması - TEYAK - TC Kalkınma Bakanlığı Trakya Kalkınma Ajansı,Yamaç Paraşütü,havacılık

Tekirdağ İlinde Yamaç Paraşüt Spor Ve Turizminin Geliştirilmesi Ve Bir Marka Değeri Olarak Kazandırılması

Trakya kalkınma ajansıTekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübünden müthiş bir başarı !!! ''TEKİRDAĞ İLİNDE YAMAÇ PARAŞÜT SPOR VE TURİZMİNİN GELİŞTİRİLMESİ ve BİR MARKA DEĞERİ OLARAK KAZANDIRILMASI" , adını taşıyan projemiz TC Kalkınma Bakanlığı Trakya Kalkınma Ajansına sunulmuş, tüm elemelerden geçip büyük bir başarıya imza atarak kabul edilmiştir. Türkiye de ilk defa bir sportif havacılık kulübü'nün kendi imkanlarıyla, kendi adına geliştirip yazdığı ve uygulamaya koyduğu bu 220.000 TL bütçeli projenin Tekirdağ'a ve tüm havacılık camiasına hayırlı olmasını diliyoruz.

Bu proje için aylarımızı verdik çok yorulduk çok kafa yorduk, ama projemizin kazandığı haberini aldığımızda tüm yorgunluklarımız geçti, çok mutlu olduk.Bu işte bireysel olarak eski olmamıza rağmen kurduğumuz kulüp henüz 15 aylık bir geçmişe sahip. Bu 15 aylık geçmişe uzun yıllar yapılması çok zor olan çalışmaları sığdırabildik. Bu proje baştan beri amacımız olan kurumsal bir kimliğe sahip olma hedefimizde vardığımız noktayı büyük oranda perçinleyen bir çalışma oldu. İlk günden başladığımız tesisleşme çabalarımızı başarıya ulaştırdıktan sonra, ilk yılımız dolmadan bölgede bir ilk olan SKK kursunu düzenledik, Kulüp misafirhanemizin restorasyon çalışmaları bitmek üzere,bir ay içinde tesislerimize onu da ekliyoruz. Kabul edilen bu projemiz 15 aya sığan ikinci başarılı projemiz oldu. Fakat hala kendimizi yolun başında hissediyoruz, yılmadan yola devam edeceğiz. Bu proje ve getirilerinin Türkiye de bu yola baş koymuş, aynı gökyüzünü paylaştığımız diğer havacı dostlarımıza, havacılık kulüplerine feyz vereceğini umuyoruz.
Bu başarılı projenin yazımını bizzat yapan başkanımız Sayın Sadri Özel'e teşekkürü bir borç biliriz.


Sanlı Fidan

Tekirdağ Yamaç Paraşüt Kulübü
Başkan Yardımcısı

Etiketler : TC Kalkınma Bakanlığı Trakya Kalkınma Ajansı,Yamaç Paraşütü,havacılık