Yamaç Paraşütü

 
Tandem (Çift Kişilik) Uçuşlar - TEYAK - tandem uçuş,tekirdağ,yamaç paraşütü

Tandem (Çift Kişilik) Uçuşlar

TANDEM UÇUŞLAR
Dilerseniz uçma rüyanızı, kendinizi tecrübeli pilotlarımızın kanatlarına bırakarak doyasıya yaşayabilir, ömrünüzün sonuna kadar unutmayacağınız müthiş bir zevki tadabilirsiniz.

Tandem Uçuş Nedir?
Tandem uçuş, çift kişilik bir yamaç paraşütü ile uçuş anlamına gelmektedir. Tandem'de paraşütü tecrübeli bir pilot idare eder. Yolcu sadece etrafı seyreder ve uçuşun tadını çıkarır. Yolcu olarak uçacak kişinin herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Yolcuya uçuş öncesi iki-üç dakikalık kısa bir bilgilendirme konuşması yapılır. 5-15 metrelik kısa bir koşudan sonra uçma rüyanız gerçekleşir.

Nerede Uçulur?
Tekirdağ Uçmakdere bölgesinde rüzgarın ve havanın durumuna göre 260 metreden 625 metreye kadar değişik yüksekliklerde bulunan 3 farklı pistimizden tandem uçuşu yapılabilmektedir.

Kimler Uçabilir?
Herhangi bir kalp ve dolaşım rahatsızlığı olmayan, 5 ile 15 metrelik kısa bir koşuyu engellemeyecek fiziksel bir yapıya sahip 35 ile 100kg arasındaki herkes uçabilmektedir.

Ne zaman uçabilirim?
İstediğiniz zaman..12 ay boyunca ağırlıklı olarak hafta sonları olmak üzere hava şartları imkan verdiği takdirde hafta içi veya hafta sonu istediğiniz zaman uçabilmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken bizi en az 2 gün önceden aramak.

Neler Gerekli?
Hafif bir koşuyu engellemeyecek, tercihen uzun pantolon ya da eşofman ile bot ya da spor ayakkabı yeterli olacaktır.

Sürpriz Yapın..
Annenize, babanıza, kardeşinize, kız arkadaşınıza, eşinize uçuş hediye edin. Doğum günü ve özel günlerinizde sevdiklerinize sürpriz yapın.

Rezervasyon:
Tandem Uçuş Rezervasyonu yapmak için lütfen aşağıdaki telefon numaralarından ya da e-mail adresimizden bize ulaşınız.

 

Tandem uçuş fotoğrafları için tıklayınız.Tel No:

1.
0533 314 39 93 ( Kulüp Numarası )
2. 0505 446 90 77 ( Sanlı Fidan )

Arama saati : 09:00 - 21:00

E-mail:
teyak59@hotmail.com

 

Etiketler : tandem uçuş,tekirdağ,yamaç paraşütü